Press "Enter" to skip to content

ଚଉଠି ରାତି ପରଦିନ ଦୁଇ ଭଉଣୀ.. ଏହି ହସକଥା ପଢ଼ିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିବେ ଆପଣ – Odia Jokes

ନମସ୍କାର, ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆ ରେ କାମ ଟେନସନ,ସ୍ତ୍ରୀ ଟେନସନ,ପ୍ରେମିକା ଟେନସନ,ପାଠ ପଢା ଟେନସନ,ଫ୍ୟାମିଲି ଟେନସନ, ଦୁନିଆ ଟେନସନ, ଏହି ସବୁ ଟେନସନ ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସୁ ନୂଆ ନୂଆ ବଛା ବଛା ଜୋକ୍ସ। ଯାହା କୁ ପଢ଼ିଲେ ଆପଣ ଦିନ ଯାକ ହସି ହସି ଗଡୁଥିବେ।

ହସିବା ପୁଣ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ହସାଇବା ମହା ପୁଣ୍ୟ। ହସିବା ଦ୍ୱାରା ଆମ ଶରୀରର ଅଧା ରୋଗ ଭଲ ହୋଇଯାଏ। ଶରୀର ପ୍ରଫୁଲିତ ରୁହେ। ମାନସିକ ଚାପ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ ରୁହେ। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ପୁଣି ନେଇ ଆସିଛୁ କିଛି ମଜାଦାର ଜୋକ୍ସ ଖାସ କରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ। ତେବେ ” ପଢୁଥାନ୍ତୁ ହସି ହସି ଗଡୁଥାନ୍ତୁ”।

୧) ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ପିଲାକୁ ପିଟି ପିଟି  ଦେଲା।
ଯେତେବେଳେ ପଡ଼ୋଶୀ ଝଗଡ଼ା କରିବାକୁ ଆସିଲେ, ଲୋକଟି ପଚାରିଲା
ଯେ ଏହା ତୁମର ପିଲା ?
ତୁମେ ଏତେ ବୟସ୍କ ଦେଖାଯାଉ ନାହଁ

ତାପରେ ଝଗଡ଼ା ଶେଷ,ମାଆ ତା ପୁଅ କୁ ଓଲଟା ପିଟିଲା।

୨) ସୁରେଶ : ତୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କେତେ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଉଠେଇ ପାରିବୁ?
ରମେଶ : ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ
ସୁରେଶ : ତୋ ଠାରୁ ତ ମୋ କୁକୁଡ଼ା ଭଲ, ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ସକାଳୁ ପୁରା ସାହି କୁ ଉଠାଏ।

୩) ପପୁ – ଶୀଘ୍ର ଏଠାରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ପଠାନ୍ତୁ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଏକ କାରରେ ଧକ୍କା ହୋଇ ନାକ ଓ କାନରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଚି .. ବୋଧହୁଏ ଗୋଡ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।

ଅପରେଟର୍ – ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଆପଣ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି?

ପପୁ – ବୁର୍ଲିଂଟନ୍ ଛକରେ

ଅପରେଟର୍ – ଦୟାକରି ମୋତେ ବୁର୍ଲିଂଟନ୍ କ୍ରସରର ସ୍ପେଲିଙ୍ଗ କୁହନ୍ତୁ!

ଅପରେଟର କୁ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ!

ଅପରେଟର – ସାର୍, ଆପଣ ମୋ କଥା ଶୁଣି ପାରୁଛନ୍ତି କି?

ପପୁ ପକ୍ଷରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ!

ଅପରେଟର୍ – ସାର୍, ଦୟାକରି ଉତ୍ତର ଦିଅ, ତୁମେ ମୋ କଥା ଶୁଣୁଛ କି?

ତେଣୁ ପପୁ କହିଲା ହଁ, ହଁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନାକା ଛକକୁ ଟାଣିଲି, ତୁମେ ନାକା ର ସ୍ପେଲିଙ୍ଗ ଲେଖ – NAKA

୪) ଗୋଟିଏ ଅପାଠୁଆ ଝିଅ କୁ ଚିଡାଇବା ପାଇଁ ତା ଭଉଣୀ ଚଉଠି ରାତି ପରଦିନ ଫୋନ କରି ପଚାରିଲା

ଭଉଣୀ : ଚଉଠି ରାତିରେ ମଜା ଆସିଲା?
ଦିଦି : ହଁ ମଜା ତ ବହୁତ ଆସିଲା କିନ୍ତୁ
ଭଉଣୀ : ଆଉ ଭିଣେଇ ଙ୍କ ନେଚର କେମିତି?
ଦିଦି; (ଲାଜେଇ) ବହୁତ ମୋଟା ଥିଲା

୫)ରେଲୱେ ଟିସି- ବାବା କୁଆଡେ ଯିବ ? ସାଧୁ- ଯେଉଁଠି ରାମଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା , ଟିସି- ଟିକେଟ୍ ଦେଖାଅ, ସାଧୁ –ସେଇଟା ତ ନାହିଁ , ଟିସି-ଚାଲ ତାହାଲେ, ସାଧୁ-କୁଆଡେ ? ଟିସି ଯେଉଁଠି ଭଗବାନ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କର ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା ।

୬) ଏତେ ଦିନ ହେଲା କେଉଁଠି ଥିଲ ? ଛାତ୍ର- ବାର୍ଡ ଫ୍ଲୁ ହୋଇଥିଲା , ଶିକ୍ଷକ- ଏହା ତ ବାର୍ଡଙ୍କୁ ହୋଇଥାଏ,  ମଣିଷଙ୍କୁ ନୁହେଁ , ଛାତ୍ର ରାଗିକରି- ମଣିଷ କେଉଁଠୁ ଭାବୁଛନ୍ତି ସାର୍ ଆମକୁ ତ ସବୁଦିନ ମୁର୍ଗା ବନାଇଦେଉଛନ୍ତି ।

୭)ଶିକ୍ଷକ- ବିଜୁଳି କେଉଁଠୁ ଆସେ ? ଛାତ୍ର- ମୋ ମାମୁଁ ଙ୍କ ଘରରୁ  ଶିକ୍ଷକ- କେମିତି? ଛାତ୍ର- ଯେବେ ବି ବିଜୂଳି ଆସେ ପାପା କହନ୍ତି କାଟିଦେଲେ ଶଳାମାନେ ,

୮) ଏକ ଛାତ୍ର ମୁଣ୍ତରେ ପଟ୍ଟି ବାନ୍ଧିକରି ସ୍କୁଲ୍ ଆସିଲା । ଶିକ୍ଷକପଚାରିଲେ ଏମିତି କେମିତି ହେଲା ? ଛାତ୍ର- ମୁଁ ଚପଲରେ ପଥର ଭାବିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି,  ଗୋଟେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଲା କି ନିଜ ମୁଣ୍ତର ବ୍ୟବହାର କରିଦେ ,

୯) ଶିକ୍ଷକ- ABC ଶୁଣାଅ, ଛାତ୍ର- ABC  ଶିକ୍ଷକ- ଆଉ ଶୁଣାଅ, ଛାତ୍ର- ହଁ ଭଲ ଆଉ ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ ।

୧୦) କୋଚ୍ ନିଜ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ମୁଁ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିଛି । ଛାତ୍ର- ସବୁ କିଛି ସାର୍ କୋଚ୍ – ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି ତ ପଚାରି ପାର ମୋତେ , ଛାତ୍ର- ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ନେଟ୍ ରେ କେତୋଟି କଣା ହୋଇଥାଏ ? କୋଚ୍- ଏବେ ବି ସେହି ଛାତ୍ରର ଚରଣରେ ପଡିରହିଛି,

୧୧) ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ହାଲଚାଳ୍ ଜାଣିବାପାଇଁ ଟାଇପ୍ କଲା,  କେମିତି ଅଛି ମୁଣ୍ତବିନ୍ଧା ଓ ଟାଇପ୍ ହୋଇଗଲା କେମିତି ଅଛ ମୁଣ୍ତବିନ୍ଧା ଅଫିସ୍ ଛାଡିବାର ୪ ଘଣ୍ଟା ହୋଇଗଲା,  ଓ ସ୍ୱାମୀ ଏବେ ବି ଘରକୁ ଯିବାକୁ ସାହାସ କରିପାରୁନାହିଁ ।

୧୨) ନିଜ ପୁଅର ରିପୋର୍ଟ୍ କାର୍ଡ ଦେଖିକରି ବାପା ସେହି ରିପୋର୍ଟ କାର୍ଡରେ ଟିପ ଚିହ୍ନ ଦେଇଦେଲେ , ପୁଅ- ବାପା –ଆପଣ ତ ଇଞ୍ଜିନିୟର୍, ତାପରେ ବି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଟିପ ଚିହ୍ନ କଣ ପାଇଁ ? ବାପା- ହରାମ୍ ଖୋର୍ ତୋର ମାର୍କ ଦେଖିକରି ଶିକ୍ଷକକୁ ଲାଗିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କି ତୋର ବାପା ପାଠଶାଠ ପଢିଛି ବୋଲି


ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ  ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from Odia jokesMore posts in Odia jokes »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.