Press "Enter" to skip to content

ଆଣ୍ଟି ବିନା କପଡ଼ା ରେ ଗାଧାଉଥିଲେ, ଚିଣ୍ଟୁ ଦେଖିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ.. ଏହି ମଜାକଥା ପଢ଼ିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିବେ

ନମସ୍କାର, ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମ ନ୍ୟୁଜ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆ ରେ କାମ ଟେନସନ,ସ୍ତ୍ରୀ ଟେନସନ,ପ୍ରେମିକା ଟେନସନ,ପାଠ ପଢା ଟେନସନ,ଫ୍ୟାମିଲି ଟେନସନ, ଦୁନିଆ ଟେନସନ, ଏହି ସବୁ ଟେନସନ ରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ନେଇ ଆସୁ ନୂଆ ନୂଆ ବଛା ବଛା ଜୋକ୍ସ। ଯାହା କୁ ପଢ଼ିଲେ ଆପଣ ଦିନ ଯାକ ହସି ହସି ଗଡୁଥିବେ। ହସିବା ପୁଣ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ହସାଇବା ମହା ପୁଣ୍ୟ। ହସିବା ଦ୍ୱାରା ଆମ ଶରୀରର ଅଧା ରୋଗ ଭଲ ହୋଇଯାଏ। ଶରୀର ପ୍ରଫୁଲିତ ରୁହେ। ମାନସିକ ଚାପ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ ରୁହେ। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ପୁଣି ନେଇ ଆସିଛୁ କିଛି ମଜାଦାର ଜୋକ୍ସ ଖାସ କରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ। ତେବେ ” ପଢୁଥାନ୍ତୁ ହସି ହସି ଗଡୁଥାନ୍ତୁ”।

୧) ଥରେ ଜଣେ ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ପୁଅ ପାଇଁ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ।
ଝିଅ ବହୁତ କାଳୀଥିଲା, ଚୌଧୁରୀକୁ ଜମା ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ ।
ଝିଅ ବାପା କହିଲା – ଚୌଧୁରୀ ସାବ ଝିଅ ପସନ୍ଦ କରିକି ଯାନ୍ତୁ ଜଉତୁକରେ କାର ଦିଆ ହବ ।
ଚୌଧୁରୀ ଶାବ କହିଲେ – ଭାଇ ତମେ କାର ଦେଇ ବଞ୍ଚି ଯିବ । ଯଦି ଏହି କଳା ଜାମୁକୋଳି ଆମ ଘରେ ଆସିଯିବ ତେବେ ଆର ପିଢୀରେ ଆମକୁ ନିଜ ଝିଅ ପାଇଁ ହେଲିକପ୍ଟର ଦବାକୁ ପଡିବ ।

୨) ଶାଳି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମିନି ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ।
ସନ୍ତାକୁ ଆସି କହିଲା “ ଜିଜୁ ଦେଖିଲ ମୁଁ ନଇଲେ ପ୍ୟାନ୍ଟି ଦେଖା ଯାଉ ନାହିଁ ତ”
ସନ୍ତା ବହୁତ ସମୟ ଦେଖିବା ପରେ କହିଲା “ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମନେ କରି ପିନ୍ଧି ଦବ”

୩)ସନ୍ତା : ସର ମତେ ଶୀଘ୍ର ଗୋଟେ ରୂପା ଚଡି ଦିଅ ।
ଦୋକାନୀ : ନାହିଁ ସର, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ରୂପା ଚଡି ଦେଇ ପାରିବି ନାହିଁ ।
ସନ୍ତା : କିନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ?
ଦୋକାନୀ : ଆରେ ପାଗଳ ରୂପା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ ତା ଚଡି କେମିତି ତତେ ଦେବି ?

୪)ଗୋଟେ ୨୫ ବର୍ଷ ଝିଅ ବିବାହ ୭୦ ବର୍ଷ ବୁଢା ସହ ହେଲା । ଦୁହେଁ ହନିମୁନ ପାଇଁ ଗଲେ ଓ ଫେରି ଆସିବା ପରେ ଝିଅ ସାଙ୍ଗ ପଚାରିଲେ ହନିମୁନ କେମିତି ଥିଲା ଓ ତମେ ଏତେ ଥକିଲା ଭଳି କଣ ପାଇଁ ଦେଖା ଯାଉଛ ?
ଝିଅ କହିଲା – “ଯେତେବେଳେ ଏହି ୭୦ ବର୍ଷ ବୁଢା କହିଲା ମୁଁ ୫୦ ବର୍ଷ ଧରି ବହୁତ କିଛି ବଞ୍ଚେଇ ରଖିଚି ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ କହୁଛି!”

୫)ସନ୍ତା ପାଇଖାନାରେ ବସିଥିଲା, ତା ନଜର ସାମ୍ନା କାନ୍ଥ ଉପରେ ପଡିଲା ।
କାନ୍ଥରେ ଲେଖା ହୋଇଥିଲା ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ପାଣି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ।
ତା ପରେ କଣ ଅଛି ସନ୍ତା ବସି ବସି ୪ ବୋତଲ ପାଣି ପି ଗଲା ।

୬) ପ୍ରଥମ ଥର ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ପରେ ଝିଅଟି ଡରି କେତେବେଳେ ନିଜକୁ ତ କେତେବେଳେ ପୁଅକୁ ଦେଖି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା…
ପୁଅଟି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲା ଓ ପଚାରିଲା ” କଣ ହେଲା?”
ଝିଅ: ଯେତେବେଳେ ଭିତରକୁ ଗଲା 6 ଇଞ୍ଚର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ପରେ 3ଇଞ୍ଚ ର ହେଇଗଲା, ବାକି କୁଆଡେ ଗଲା ?

୭)ଇଂରାଜୀର କ୍ଲାସ୍ ଚାଲୁଥିଲା,  ପପୁ- ସାର୍ ତମାଖୁ କୁ ଇଂରାଜୀରେ କଣ କହନ୍ତି ? ଗୁରୁଜୀ- ଟବାଖୋ କହନ୍ତି , କିନ୍ତୁ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି ପଚାରିଲୁ ? ପପୁ- କିଛି ନାହିଁ ସାର୍, ମାନିନିଅ ଯଦି କେବେ ମୁଁ ଆମେରିକାକୁ ପଢିବାକୁ ଗଲି, କାହାକୁ ମାଗିବାକୁ ମୋତେ ହଇରାଣ ହେବାକୁ ପଡିଲା, ସେଥିପାଇଁ ଜଣାଥିବା କଥା, ଗୁରୁଜି – ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିଲେ ୧୦୦ ର ସ୍ପିଡ୍ ରେ

୮) ଶିକ୍ଷକ ଛୁଆକୁ କହିଲା, ତୁମେ କାଲି ସ୍କୁଲ୍ କଣ ପାଇଁ ଆସିନଥିଲ ? ଛୁଆ- କାହିଁକି ସାର୍, ଯେଉଁ ଛୁଆ ଆସିଥିଲେ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁତାଙ୍କୁ କେଉଁ ସରକାରୀ ଚାକିରି ମିଳିଯାଇଛି ।

୯) ଶିକ୍ଷକ- ଏକ ଝୁଡିରେ ୧୦ ଟି ଆମ୍ବ ଅଛି, ସେଥିରେ ୨ ଟି ଆମ୍ବ ସଢିଗଲା, କୁହ କେତୋଟି ଆମ୍ବ ରହିଲା ? ସଞ୍ଜୁ- ସାର୍ ୧୦ ଟି ଆମ୍ବ, ଶିକ୍ଷକ- କେମିତି, ସଞ୍ଜୁ-ସଢିବାପରେ ଆମ୍ବ ତ ଆମ୍ବ ରହିବ ନା, କଦଳି ହେବନାହିଁ , ଆଜି ସଞ୍ଜୁ ଏକ ଓକିଲ ହୋଇସାରିଛି ।

୧୦) ସନ୍ଦେହ ଏତେ ହୋଇଗଲା , ଯେବେ ବାଇପାସ୍ କରି ଥିବା ଏକ ରୋଗୀ ର ସ୍ତ୍ରୀ ସର୍ଜନକୁ ମାତ୍ର ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲା, ଡାକ୍ତର୍ ସାର୍-ଆଉ କେହି ଅନ୍ୟ ମିଳିଲେ ନାହିଁ ତାଙ୍କର ହୃଦୟରେ ? ସର୍ଜନ୍ ବି ପହଞ୍ଚିକରି ବାହାରିଲା, କହିଲା- ତାହାକୁ ତ ବାଇପାସ୍ କରିଛି ।

୧୧) ଜ୍ଞାନ- ବାଘକୁ ଯେତେ ମନ ହେବ ମଦ ପିଆଇଦିଅ , ସେ ମଣିଷ ହୋଇପାରିବନାହିଁ , ମଣିଷକୁ ଗୋଟେ ହାପ୍ ପିଆଇଦିଅ, ତେବେ ଝଟରେ ବାଘ ହୋଇଯାଇଥାଏ ।

୧୨) ମୁଁ ତ ଫୋନ୍ କୁ ସେହି ଦିନ ସ୍ମାର୍ଟ ମାନିବି, ଯେବେ ମୁଁ ଚିଲ୍ଲାଇବି, ଫୋନ୍-କେଉଁଠି ବେ ? ଓ ଫୋନ୍ ଜବାବ୍ ଦେବ,  ତକିଆ ତଳେ ଗୀତ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରୁଛି ମାଲିକ ।

୧୩) ଡାକ୍ତର- ଏହି ମଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୃତ୍ୟୁ ଆଡକୁ ନେଇଯାଉଛି, ରୋଗୀ- ତେବେ ଠିକ୍ ଅଛି ନା, ଏଠାରେ ଜଲଦି ମରିବାକୁ କାହାକୁ ଡର ଅଛି ।

୧୪) ଅପରେସନ୍ ପରେ ରୋଗୀ କହିଲା- ଡାକ୍ତର୍ ସାର୍ କଣ ଏବେ ମୁଁ ରୋଗମୁକ୍ତ ଅଛି, ସାମ୍ନାରୁ ଜବାବ୍ ଆସିଲା- ପୁଅ- ଡାକ୍ତର୍ ସାହେବ ତ ପୃଥିବୀରେ ରହିଗଲେ, ମୁଁ ତ ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତ୍ ଅଛି ।

୧୫) ଘରର ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଲା- ଆରେ ଆଉ କେତେ ଡେରି କରିବ , ସ୍ତ୍ରୀ-ରାଗରେ ,ଚିଲ୍ଲାଇବା ବନ୍ଦ କର, ଏକ ଘଣ୍ଟା ହେଲା କହୁଛି, କି ୨ ମିନିଟ୍ ରେ ଆସୁଛି, ବୁଝୁନ କଣ ପାଇଁ ?

୧୬) ପପୁର ସ୍ତ୍ରୀ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ଆଡମିଟ୍ ଥିଲା, ଡାକ୍ତର୍- କ୍ଷମା କରିବ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଧିକାରୁ ଅଧିକା ଖାଳି ୨ ଦିନର ଅତିଥି ଅଛନ୍ତି , ପପୁ- ଏଥିରେ ସରି କଣ କଥା ଡାକ୍ତର୍ ସାର୍, ୨ ଦିନ ଯେମିତି ସେମିତି କଟାଇଦେବୁ ।

୧୭) ପୁଅ- ହାୟ୍, ଝିଅ- ହାୟ୍, ପୁଅ- କଣ ତୁମ ନାଁ ? ଝିଅ- ଖୁସି ,ପୁଅ- କେଉଁଠି ରହୁଛ ? ଝିଅ- ମୁମ୍ବାଇ, ପୁଅ- ମୁଁ ତ ଶୁଣିଥିଲି କି ଖୁସିର କିଛି ଠିକଣା ନଥାଏ ।

୧୮) ମ୍ୟାଡାମ୍- କୁହ ଘରବାରୀ କାହାକୁ କହନ୍ତି ? ଏକ ସ୍ୱାମୀର ଜୀବନରେ ଏହାରମହତ୍ତ୍ୱ ବିବେଚନା କର, ସୋନୁ- ଘରବାରୀ ଏକ ସ୍ୱାମୀର ଜୀବନରେ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱ ଅଛି, ଘରେ ସ୍ତ୍ରି ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ପନ୍ନ କରାଯାଇଥିବା ଉତ୍ପାଦ ଓ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତ , ହେବା ହେତୁ ସ୍ୱାମୀ ଘର ବାରୀରେ ଚାଲିଯାଇଥାଏ,  ଓ ବାରରେ ଅଧିକା ଚଢିଗଲେ ବାର୍ ରୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ , ଘର ଓ ବାର୍ ଏହି ଚକ୍ରକୁ ଘରବାର୍ କହନ୍ତି , ମ୍ୟାଡାମ୍ ବେହୋସ୍

୧୯) ଥରେ ଜଣେ ଆଣ୍ଟି ବିନା କପଡ଼ା ରେ ଗାଧଉଥିଲେ, ହଠାତ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ବଦମାସ ପୁତୁରା ଚାଲି ଆସିଲା

ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ସେହି ଜିନିଷ କୁ ଦେଖି ପଚାରିଲା; ଆଣ୍ଟି ଏଇଟା କଣ?
ଆଣ୍ଟି ; ନାଇଁ କିଛି ନୁହଁ ପୁଅ
ଚିଣ୍ଟୁ : ପ୍ଲିଜ ଆଣ୍ଟି କୁହ ନା
ଆଣ୍ଟି: ପିଲାବେଳେ ଏଠି କୁରାଢ଼ୀ ଲାଗିଯାଇଥିଲା
ଚିଣ୍ଟୁ : ଡ଼ାଇରେକ୍ଟ ବି* ରେ ଲାଗିଲା
ଆଣ୍ଟି : ମା** ସୈତାନ ଛୁଆ

୨୦) ଏବର୍ଷ ନା ଆମ୍ବ ର ରସ
ନା ଆଖୁ ର ରସ… କେବଳ..
.
.
ଭାଇରସ

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଏମିତି ହସକଥା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ  ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from Odia jokesMore posts in Odia jokes »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.