Press "Enter" to skip to content

ଫେସବୁକ ରେ ଧନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି ଝିଅ, କରୁଛନ୍ତି ବ୍ଲାକ ମେଲ୍,ଖୋଲି ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଏହି ଜିନିଷ

ଫେସବୁକ ରେ ଧନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି ଝିଅ, କରୁଛନ୍ତି ବ୍ଲାକ ମେଲ୍,ଖୋଲି ଦେଖାଉଛନ୍ତି ଏହି ଜିନିଷ

ବର୍ତମାନ କରୋନା ଏବଂ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଅନ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ସେକ୍ସ ଧନ୍ଦା ସାରା ଭାରତରେ ଚିନ୍ତା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏବେ ଓଡ଼ିଶାର ରାଜଧାନୀ ସହ ବିଭିର୍ନ ସହରରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସବୁ ଧନ୍ଦା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । 

ମୋବାଇଲ କୁ ଭିଡ଼ିଓ କଲ କରୁଛନ୍ତି, ରିସିଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ କଥା ଏବଂ ଖୋଲା ଦେହ ଦେଖେଇ ପ୍ରଥମେ ଜାଲ ରେ ଫସାଉଛନ୍ତି ଆଉ ତାପରେ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ଲାକମେଲ । କହୁଛନ୍ତି ସବୁ ଦେଖିଲୁ ଏବେ ପଇସା ଦେ ନହଲେ ଭଲ ହବନି । 

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ଖାସ କରି ବ୍ୟବସାୟୀ, ରାଜନେତା ଓ ସରକାରୀ ଚାକିରିଆ ମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି । ଫେସବୁକରୁ ଫୋନ ନମ୍ବର କାଢି ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି । ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ୍‌ ରେ ଭିଡ଼ିଓ କଲ କରି ନିଜର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଦେଖାଇ, ଦେଖୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁ ସହ ସ୍କ୍ରିନ ସଟ ନେଇ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ଲାକମେଲ ।

ସେ ସ୍କ୍ରିନ ସଟ ପଠାଇ କହୁଛନ୍ତି ପଇସା ଦେ ନହଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଫଟୋ ଭାଇରଲ କରିଦେବି । କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦାବି ମୁତାବକ ଟଙ୍କା ପଠାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଆପଣମାନେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନହେଲେ ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ଫସି ଯାଇ ପାରନ୍ତି ।

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.