Press "Enter" to skip to content

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ମାତ୍ର 22 ବର୍ଷ ବୟସରେ କୁ-ମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଥିଲେ

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଜଣେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ | 90 ଦଶକରେ ଶିଳ୍ପା ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି l ଶିଳ୍ପା ହେଉଛନ୍ତି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ l ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜଙ୍କର ଭିଆନ କୁଣ୍ଡ୍ରା ନାମକ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି l ନିକଟରେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କର 44 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ l ଆଜିକାଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି l ସେ 44 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ 30 ଦେଖାଯାଏ l ବଲିଉଡର ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ହେଡଲାଇନ କରିଥିଲେ l ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସେ ମାତ୍ର 22 ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜର କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଛନ୍ତି l

ଏକ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରେମ ଥିଲା | ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ସହ୍ୟ କରିପାରିନଥିଲେ l ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଟିଭି ସୋ ‘ବିଗ୍ ବ୍ରଦର୍ସ’ରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଶିଳ୍ପା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ l ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମାତ୍ର 22 ବର୍ଷ ବୟସରେ ନିଜର କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଛନ୍ତି, ଯାହା ପଛରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଥିଲେ l ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ଫିଲ୍ମ ‘ମେନ୍ ଖିଲାଡି ତୁ ଅନାରୀ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ୀବାକୁ ଲାଗିଲା l ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​l

ଶିଳ୍ପା ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗରେ କେହି ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି l ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଥିଲେ l ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ସେହି ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେକ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା l କୁହାଯାଏ ଯେ ଶିଳ୍ପା ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ହତାଶ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଧର୍ମନିରପେକ୍ଷ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ନିଜର କୁମାରୀତ୍ୱ ହରାଇଥିଲେ l ଅକ୍ଷୟ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ନିଜ ବିଷୟରେ ଏବଂ ଶିଳ୍ପା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଜିନିଷ ସେଠାରୁ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା l ଅକ୍ଷୟ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେ ସରଳ ଏବଂ ନିରୀହ ଶିଳ୍ପା ପରଦାରେ ଦେଖନ୍ତି, ସେ ବିଛଣାରେ ସେତେ ସକ୍ରିୟ ହୁଅନ୍ତି l

କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଖବର ବାହାରିଲା l କୁହାଯାଏ ଯେ ଅକ୍ଷୟ ଙ୍କ ଜୀବନରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଘଟିଛି ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଶିଳ୍ପା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟ କେହି ମିଳେ, ମୁଁ ସହଜରେ ଚାଲିଯାଏ l ମୁଁ ଏକମାତ୍ର ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ମୁଁ ରାଗିଥିଲି ତୁମର ଅତୀତକୁ ଶୀଘ୍ର ଭୁଲିଯିବା ସହଜ ନୁହେଁ l କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ମୋର ଆଗକୁ ଵଢ଼ୀବାକୁ ସାହସ ଅଛି l ଆଜି ଏହା ଏକ ଭୁଲିଯାଇଥିବା ଅଧ୍ୟାୟ, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କଦାପି କାମ କରିବି ନାହିଁ l ବର୍ଷେ ପରେ ପ୍ରକାଶିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାଜିଗର’ ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା କାଜୋଲଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from UncategorizedMore posts in Uncategorized »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.