Press "Enter" to skip to content

ଏହି କାରଣରୁ ଜସଲିନ୍ 36 ବର୍ଷ ବୟସ ବଡ଼ ଅନୁପ ଜାଲୋଟା ଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଚୁମ୍ବନ କାରଣ ଜାଣିଲେ ପାଦତଳୁ ମାଟି ଖସିଯିବ – viral news

ଭଜନ ସମ୍ରାଟଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ବିଶେଷ ପରିଚୟ ଥିବା ଅନୁପ ଜାଲୋଟା ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ l ଏହି ସମୟରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନର ଅନ୍ୟତମ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନୁପ ଜାଲୋଟା ଏବଂ ଜସଲିନ୍ ମାଥରୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଥିଲେ l

ଅନୁପ ଜାଲୋଟା ଏବଂ ଜସଲିନ୍ ମଧ୍ୟରେ ରସାୟନ ବିଜ୍ଞାନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​l ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ନୁହେଁ ଘର ବାହାରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​l ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଶୋ’ର ଧାରଣା ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଅଂଶୀଦାର ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହି ଯୋଡି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ l

ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଅନୁପ ଜାଲୋଟା ଏବଂ ଜସଲିନ୍ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମୀ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରି ଥିଲା l ଜସଲିନ୍ ଅନୁପ ଜାଲୋଟାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ 37 ବର୍ଷ ସାନ ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଲୋଚନାରେ ରହିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ଥିଲା l ଅନେକ ସମୟରେ, ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବାରେ ହାରିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରୋ-ମାନ୍ସ ଥିଲା l

ବିଗ୍ ବସ୍ ର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନରେ ଜସଲିନ୍ ମାଥାରୁ ଅନେକ ଥର ଅନୁପ ଜାଲୋଟାଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l ତେବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଚୁମ୍ବନକୁ ନେଇ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ l ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଜସଲିନ୍ ଅନୁପ ଜାଲୋଟାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ଉଠାଇଛନ୍ତି l

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ବିଗ୍ ବସ୍ ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଜସଲିନ୍ ମାଥାରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି l ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅନୁପ ଜାଲୋଟାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି l ‘କିସ୍’କୁ ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଜସଲିନ୍ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି l

ସେ କହିଥିଲେ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ’ରେ ମୁଁ ମୋ ମା କିମ୍ବା ବାପାଙ୍କ ସହ ଡେଟରେ ଯାଇ ପାରିବି ନାହିଁ? ମୁଁ ଆଦୌଯାଇପାରେ ମୁଁ ଅନୁପ ଗୁରୁଙ୍କ ସହ ଏକ ତାରିଖରେ ଯାଇଥିଲି, ତେଣୁ କୌଣସି ପ୍ରେମ କୋଣ ଧାରଣା ନାହିଁ ଯାହା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ l ଜସଲିନ୍ ମଥାରୁ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲି ଏବଂ ସେ କହିଲେ ଏହି ଲିପଷ୍ଟିକ୍ ଛାଡିଦିଅ, l

ତେବେ ମୁଁ ସେପରି ଅଟେ ଏହା ମୋର ପରିହାସ l ଆମେ ଏହିପରି ଥଟ୍ଟା କରୁ ଏବଂ ଅନୁପ ଜୀ ମୋତେ ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ଜାଣିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥା ଜାଣିଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହାକୁ କିଏ କରିଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ବହୁତ ମତ ଦିଅନ୍ତି…! ଏହା ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କ’ଣ?

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ବଲିଉଡMore posts in ବଲିଉଡ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.