Press "Enter" to skip to content

ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ସହ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କେହି କରିଦେଲେ ଅସଦାଚରଣ ! ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପତ୍ନୀ – viral news

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଏକ ନିଆରା ମାମଲା ଆସିଛି l ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି l ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ସେହି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିଲା l ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏକାଠି ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନଥିଲେ l ଏହି ବିଷୟ ରେୱା ରାଜ୍ୟର ଅଟେ l ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ସବୁ ଦିଗରୁ ତଦନ୍ତ କରୁଛି l

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହ ଏସବୁ କରିଛନ୍ତି l ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇଥିଲେ l ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଆସି ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲା l ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଭାବିଥିଲେ ସେ ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ l

ତେଣୁ ସେ ପ୍ରତିରୋଧ କଲେ ନାହିଁ l କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି l ତେଣୁ ସେ ଶବ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ l ମହିଳାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଏହି ସବୁ ଘଟୁଥିଲା । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲେ l

ଅସଦାଚରଣ ର ଏହି ଘଟଣା ମାଉଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର। ଏଥିରେ ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଏକ କୁଟୀରରେ ରୁହନ୍ତି l ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁର୍ଘଟଣା ରାତିରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କୋଠରୀ ଭିତରେ ଶୋଇଥିଲେ l

ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଏକ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଖଟରେ ଶୋଇଥିଲେ l ରାତିରେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ତାଙ୍କ ସହ ଶା-ରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା l ଅନ୍ଧାର ହେତୁ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖିପାରିଲେ ନାହିଁ l ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୁହନ୍ତି l

ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସେହି ଯୁବକକୁ ସ୍ୱାମୀ ବୋଲି ବିଚାର କରୁଥିଲି l ସେଥିପାଇଁ ଏହା ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା l ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଯେତେବେଳେ ସେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଶଯ୍ୟାର ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଶୋଇଥିଲେ l ତା’ପରେ ସେ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ l ସେ ଚିତ୍କାର କଲେ ଏହା ଶୁଣି ସ୍ୱାମୀ ଉଠିଲେ l ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ l

ଏହି ଘଟଣାର ପରଦିନ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l ମହିଳା ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା l ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜାଯାଉଛି l

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି :-

ପୋଲିସ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି l ମହିଳାଙ୍କୁ ଯାହା କୁହାଯାଇଛି ସେ ବିଷୟରେ ମହିଳା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି l ଏହି କାରଣରୁ ପୋଲିସ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ଘଟଣାସ୍ଥଳର ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା l

ମହିଳାଙ୍କ କଥା ପୋଲିସ ବିଶ୍ୱାସ କରୁନାହିଁ l କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା ରହୁଥିବା କୁଟୀରଟି ବହୁତ ଛୋଟ ଅଟେ l ଦମ୍ପତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲା ବହୁତ କମ୍ ଶଯ୍ୟାରେ ଶୋଇଥିଲେ l ଉକ୍ତ ଶଯ୍ୟାରେ ଥିବା ମହିଳା ଅସଦାଚରଣ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଉଛନ୍ତି l ଯଦି ମହିଳାଙ୍କୁ ଶଯ୍ୟାରେ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଏ ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିପରି ଜାଣିଲେ ନାହିଁ l

ଏହି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଏଏସପି ବିଜୟ ଡାବୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ 27 ବର୍ଷ ମହିଳା ଜଣକ ମାଉଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି l ଆବେଦନ କରିବା ସମୟରେ ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିଲା l

ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଆବେଦନପତ୍ରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେ 13 ରେ ସେ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଏକ କୁଟୀରରେ ଶୋଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ କେହି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସଦାଚରଣ କରିଛନ୍ତି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ସମ୍ଵନ୍ଧୀୟ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l

ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ଭାଇରଲ ଖବରMore posts in ଭାଇରଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.