Press "Enter" to skip to content

ଜୁନ 1 ତାରିଖ ରୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ କଲେଜ ସରକାର ନେଲେ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ନିହାତି ଦେଖନ୍ତୁ – Breaking news

ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ଓଡ଼ିଶାରେ ସମସ୍ତ ଶିଖାନୁଷ୍ଟାନ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଥିଲା l କ-ରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କର ପାଠପଢା ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା l ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କ-ରୋନା ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶାରେ କ-ରୋନା ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରୀ ଦେଖା ଦେଇଛି l

ଯାହାଫଳରେ ଅନେକ ଲୋକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଛନ୍ତି l ଏହି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସରକାର ଖରାଛୁଟି ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲେ ଏହି ତାଲାବନ୍ଦ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମେ 31 ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ କୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଖୋଲା ଯାଇଛି l

ଜୁନ 1 ତାରିଖ ଠାରୁ ରାଜ୍ୟ ର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଛି l ରାଜ୍ୟର ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ସଚିବ ବିଭାଗ ସାସ୍ୱତ୍ୱ ମିଶ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ତଥା ଡିଗ୍ରୀ କଲେଜ କୁ ଚିଠି ଦ୍ୱାରା ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି l

ରାଜ୍ୟରେ କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ପରେ ସରକାର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତି ନେଇଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ କ-ରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିନାଥିବା ବେଳେ ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ କୁ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି l

ରାଜ୍ୟରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନିଅମ କଡାକଡି ଭାବରେ ହେଉଥିବା ବେଳେ l ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ରଖିଥିଲେ ସଚିବ l ଶିକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଖୋଲା ହେବ ମାତ୍ର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କଟକଣା ଖୋଲିବ ନାହିଁ l ଜୁନ 1 ରୁ 15 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟମ କଡାକଡି ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି l କୌଣସି ମତେ ଏହି 15 ଦିନ ରେ ଜରୁରୀ କାଳୀନ ସେବାକୁ ବାଦ ଦେଇଦେଲେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ କ୍ଷେତ୍ର କୁ ବାତିଲ କରାଯିବ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ,ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ।

More from BREAKING NEWSMore posts in BREAKING NEWS »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.