Press "Enter" to skip to content

ମଙ୍ଗଳବାର 15 ଜୁନ 2021- ବଜରଙ୍ଗ ବଲୀଙ୍କ କୃପାରୁ ୬ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଧନ-Rasifala

ଜୁନ୍ 15 ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହ ମିଥୁନ (ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଶି ପରିବାର୍ତ୍ତନ୍ ଜୁନ୍ 2021) ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l ଏହି ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ସପ୍ତାହସାରା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ l ଏହି ସପ୍ତାହ 5 ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ l

ସିଂହ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ l ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି l

ସୂର୍ଯ୍ୟ ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଶୁକ୍ର ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ l ଶନି ବର୍ତ୍ତମାନ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି, ବୁଧ ବୃଷ ରାଶିରେ, ମଙ୍ଗଳ କର୍କଟରେ ଏବଂ ବୃହସ୍ପତି କୁମ୍ଭରେ ଅଛନ୍ତି l ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ଏହି ସପ୍ତାହ 5 ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ଯେତେବେଳେ କି କେତେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ l

ମେଷ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ l ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ବିକ୍ରୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଏବଂ ଏଥିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରିବେ l ତୁମର ପ୍ରଶାସନିକ ଏବଂ ନେତୃତ୍ୱ ଦକ୍ଷତା ଉନ୍ନତି ହେବ l ବାପାଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ l

ବୃଷ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ l ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ l ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ l ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ l ଆପଣ କୌଣସି ଚୁକ୍ତି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କାରବାରରୁ ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିହାତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ l

ମିଥୁନ: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ l ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେଠାରେ ପ୍ରଚୁର ପରିଶ୍ରମ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ l

କର୍କଟ: ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ତେବେ ଚିନ୍ତାକରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ l କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ତେଣୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ l ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥାଇପାରେ l ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଯେଉଁମାନେ 40 ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ l

କନ୍ୟା: ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅତୁଳନୀୟ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲାଭ କରିବେ ଏବଂ ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି l

କୁମ୍ଭ: ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ l ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ l ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖଦ ହେବ l ଅଧ୍ୟୟନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପିଲାମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି l ଆପଣ ଅମ୍ଳତା ଏବଂ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିପାରିବେ l

ମୀନ : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଅଧିକ ରହିବ l ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆରାମରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରିବେ l ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ଲାଗିବ ତେଣୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ l ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ରାଶିଫଳMore posts in ରାଶିଫଳ »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.