Press "Enter" to skip to content

ଖୋଲିଲା ଆମୀର ଖାନ ଙ୍କ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଜାଲିଆତି ର ରହସ୍ୟ ସତ ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ Bollywood

ବଲିଉଡର ତିନି ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେମସା ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମୀର ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି l ବାସ୍ତବରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ହୋଇଛି l

ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ଆମୀର ଏବଂ କିରଣଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କେବଳ ଏକ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କର ଲାଭ ଲୁଚି ରହିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଆମୀର ପରଦାରେ କାମ କରନ୍ତି, କିରଣ ଉତ୍ପାଦନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି l

ପ୍ରକୃତରେ ଖବର ହେଉଛି ଯେ ଉଭୟ ଆମୀର ଏବଂ କିରଣ ରାଓ କାର୍ଗିଲରେ ଏକାଠି ଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ l ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ସୁଯୋଗ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲାଲ ସିଂ ଖଡ୍ଡାଙ୍କ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଥିଲା |

ଏହି ସମୟରେ କିରଣ ରାଓ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତା ଅଟନ୍ତି। କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏବଂ ଖବର ହେଉଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ 25 ଡିସେମ୍ବର 2021 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରର ଭିତର କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି l

ଏହା ପଛରେ PR କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର ହାତ କୁହାଯାଉଛି | ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଜୁଲାଇ 3 ରେ ଆମୀର ଏବଂ କିରଣ ରାଓଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ଏହା ପଛରେ ସ୍ପାଇସ୍ ମିଡିଆ ନାମକ ଏକ PR କମ୍ପାନୀ ସକ୍ରିୟ ଥିଲା |

ଉକ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପଠାଇଛି ଏବଂ ଜଣେ ମିଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡକାଯାଇ ଆମୀର ଖାନ କିପରି ସମ୍ପର୍କର ଏକ ନୂତନ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଚଳାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଛି।

ଯଦିଓ ଉଭୟ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡପତ୍ରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ତଥାପି ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ପିତାମାତା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ରହିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଏହି PR କମ୍ପାନୀକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଇବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ କେତେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଛାଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅଛନ୍ତି l

ଏହି ଖବର ଲଗାଇବା ସହିତ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦିଆଯାଇଥିଲା l ଚେତାବନୀ ହେଉଛି ଯେ ସାମ୍ବାଦିକ ଯିଏ ଏହି ଖବରକୁ ସକରାତ୍ମକ ଢଙ୍ଗରେ ଲଗାଇ ନାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଆଉ ରିପୋର୍ଟ କରାଯିବ ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବୈଠକ କରାଯିବ ନାହିଁ l

ଆମିର ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି l ଏଥିପାଇଁ ସ୍ପାଇସ୍ ମିଡିଆର ମାଲିକ ପ୍ରଭାତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖେଳର ଅଂଶୀଦାର କରାଯାଇଥିଲା l କେବଳ ପ୍ରଭାତଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ହେଡଲାଇନ୍ ପରିଚାଳନା କରାଯାଇଥିଲା l

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ସହିତ କିପରି ଲଢନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ କଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BollywoodMore posts in Bollywood »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.