Press "Enter" to skip to content

Indin Post ରେ ଆସିଗଲା ବଡ଼ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ଯୋଗ୍ୟତା ମାତ୍ର ଦଶମ ପାସ ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଯୋଗ୍ୟତା ଆଧାରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରାଯିବ | ଏହା ପରେ ଏକ ଡ୍ରାଇଭିଂ ପରୀକ୍ଷା ହେବ l ହାଲୁକା ଏବଂ ଭାରୀ ଯାନ ଚଳାଇ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ l ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ହେବେ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯିବ ନାହିଁ |

ବିଭିନ୍ନ ବୋର୍ଡର ଫଳାଫଳ ଆସୁଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି ଇଣ୍ଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ଅଛି | ଏହି ଚାକିରିଗୁଡିକ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଡାକ ସର୍କଲରେ ଅଛି l

ଏଥିପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି l ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ 32 ଟି ପୋଷ୍ଟ ପୂରଣ ହେବ | ଏହି ପଦଟି ଷ୍ଟାଫ୍ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର (ମୋୖଳିକ ଗ୍ରେଡ୍) (ସାଧାରଣ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସେବା ଗ୍ରେଡ୍ ସି, ଅଣ ଗେଜେଟେଡ୍, ଅଣ-ପଦ ) ପାଇଁ ଅଟେ l

ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଅଧ୍ୟୟନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦଶମ ପାସ୍ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଯାହାର ହାଲୁକା ଏବଂ ଭାରୀ ମୋଟର ଯାନ ପାଇଁ ବୈଧ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଅଛି ସେମାନେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି |

ଅତିକମରେ 3 ବର୍ଷ ପାଇଁ ମୋଟର ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଭାରୀ ଏବଂ ହାଲୁକା ମୋଟର ଯାନର ଅଭିଜ୍ଞତା ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି l

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଡାକ ସର୍କଲ ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ ବୟସ ସୀମା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ଅତି କମରେ 18 ହେବା ଉଚିତ। ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ସୀମା 27 ବର୍ଷରେ ରଖାଯାଇଛି l

(ସରକାରୀ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ବୟସ ଆରାମ ମିଳିବ l ଦରମା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବାର ମାସ ପରେ 19900 ଟଙ୍କା (ପେ ମ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ସରେ ସ୍ତର 2) ପାଇବେ।)

ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲ ସହିତ ସିନିୟର ମ୍ୟାନେଜର (JAG), ମେଲ ମୋଟର ସେବା, 134-ଏ, ଏସ.କେ ଆହିର ମାର୍ଗ, ୱର୍ଲି, ମୁମ୍ବାଇ – 400018 କୁ 9 ଅଗଷ୍ଟ 2021 କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପିଡ୍ ପୋଷ୍ଟ / ପଞ୍ଜୀକୃତ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପଠାଇ ପାରିବେ l ଚୟନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା ଆଧାରରେ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ହେବେ |

ଏହା ପରେ ଏକ ଡ୍ରାଇଭିଂ ପରୀକ୍ଷା ହେବ | ହାଲୁକା ଏବଂ ଭାରୀ ଯାନ ଚଳାଇ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ | ପରୀକ୍ଷା କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦିଆଯିବ l ଯେଉଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ ହେବେ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯିବ ନାହିଁ |

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from ସ୍ପେଶାଲ ଖବରMore posts in ସ୍ପେଶାଲ ଖବର »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.