Press "Enter" to skip to content

ପ-ର୍ଣ ଷ୍ଟାର Mian Khalifa ଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହରେ ଦୁଇବର୍ଷ ନପୂରୁଣୁ ହେଲା ବଡ ଅଘଟଣ ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ପୂର୍ବତନ ପ-ର୍ଣ୍ଣ ତାରକା ମିଆଁ ଖଲିଫା ଯିଏ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଲୁକ୍ କାରଣରୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଖବରରେ ଥାଆନ୍ତି ସେ ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି l

ଏଥର ଆଲୋଚନାରେ ରହିବାର କାରଣ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି | ହଁ, ମିଆଁ ଖଲିଫା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘୋଷଣା କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି |

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ବାସ୍ତବରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ଅଛନ୍ତି l ମିଆଁ ପ୍ରାୟ 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରୋବର୍ଟ ସାଣ୍ଡବର୍ଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଉଛନ୍ତି l

ପୂର୍ବତନ ପର୍ଣ୍ଣ ତାରକା ମିଆ ଖଲିଫା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏହା ଜଣାଇଛନ୍ତି l ସେମାନେ କେବଳ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ବିବାହକୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସଫଳ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି l

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଅଲଗା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ଥେରାପି ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସୁଫଳ ମିଳିନଥିଲା

ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ମିଆ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଆମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କହିପାରିବା ଯେ ଆମର ବିବାହକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ସବୁକିଛି କରିଛୁ କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷର ବୁଝାମଣା ଏବଂ ପ୍ରୟାସ ପରେ ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲୁ ଯେ ଆମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟୁ l ପରସ୍ପରକୁ ଏବଂ ଆମେ ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲୁ l ଆମେ ସବୁବେଳେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସମ୍ମାନ କରିବୁ l

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ମିଆଁ ଖଲିଫା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି “ଆମ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ପରସ୍ପରକୁ ଦୋଷ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ l କୌଣସି ଅନୁତାପ ନକରି ଆମେ ଏହି ଅଧ୍ୟାୟ ବନ୍ଦ କରୁଛୁ l ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ପୃଥକ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ l

ତଥାପି ଆମେ ଆମର ପରିବାର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବୁ l ଏହି କାମଟି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରାଯାଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ସମୟ ନେଇଥିଲୁ ଏବଂ ଆମେ ଏଥିରେ ଖୁସି | ଆମେ ଯାଇ କହିପାରିବା ଯେ ଆମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିଛୁ l ମିଆଁ ଖଲିଫାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି l

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ମିଆଁ ଖଲିଫାଙ୍କର ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା l ମିଆ ଏବଂ ରୋବର୍ଟ 2019 ରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲେ | ମାର୍ଚ୍ଚ 12, 2019 ରେ ରୋବର୍ଟ ମିଆଁ ଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ l

ଯାହା ପରେ ମିଆଁ ତାଙ୍କ ସମ୍ମତି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଜୁନ୍ 2019 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ରୋବର୍ଟଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଫେବୃଆରୀ 2011 ରେ ମିୟା ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମାୟର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ l

2014 ରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ 2016 ରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ l 2014 ରୁ 2015 ମଧ୍ୟରେ ସେ ବୟସ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ l ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋବର୍ଟଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ମିଆଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ସଫଳ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ l

ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ,ବାସ୍ତୁ,ସ୍ପେଶାଲଖବର,ଭାଈରଲ ଖବର, ଓଲିଉଡ,ବଲିଉଡ,ଦୈନନ୍ଦିନ ରାଶିଫଳ, ସାପ୍ତାହିକ,ମାସିକ,ରାଶିଫଳ ର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ l ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ି ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ l

ଆମ ତଥ୍ୟ ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏବଂ ମତାମତ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପାଖରେ ଏତିକି ପାର୍ଥନା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲରେ ରଖନ୍ତୁ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଖବରକୁ ପୁରା ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଭଲ ଲାଗିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ତଳେ ଲାଇକ କରିବେ l

More from BollywoodMore posts in Bollywood »

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.